Czy potrzebuję zabierać jakikolwiek sprzęt ?

Nie. Wszystkie komputery są w pełni wyposażone w: Słuchawki Hyper X Clooud II Gunmetal , Klawiatury Razer Oornata V3, Myszki Steel Series Rival 5, Podkładki na całe biurko i bungee na myszkę. Traktujemy higienę jako najwyższy priorytet - dlatego cały sprzęt i wszystkie peryferia są dokładnie czyszczone i dezynfekowane przez naszą ekipę sprzątającą.

Pościel/Poduszki/Ręczniki

Wszystkie łóżka są w pełni wyposażone w świeżą pościel i poduszki. Z powodów higienicznych nie zapewniamy ręczników - prośba o zabranie swoich ręczników. W przypadku braku możliwości zabrania swoich - proosimy o kontakt, coś wymyślimy :)

Zameldowanie / Wymeldowanie

Zameldowanie o godzinie 15:00 a wymeldowanie o 11:00. Jest to dla nas kluczowe, ponieważ musimy umówić ekipę sprzątającą po każdej wizycie. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowego czasu - zawsze możemy się dogadać i ustalić :) Natomiast w przypadku nie zapowiedzianych przedłużeń i braku wymeldowania znacząco po terminie możemy obciążyć kosztami "anulowania" usługi naszej ekipy sprzątającej.

Kaucja

Tak jak w każdym domku / apartamencie na wynajem u nas również jest kaucja. Wynosi ona 1000PLN i jest zwracana bezzwłocznie po sprawdzeniu, że pomieszczenie i wyposażenie nie zostało uszkodzone lub ponadprzeciętnie ubrudzone. W przypadku znaczącego zniszczenia lub pobrudzenia możemy obciążyć dodatkowymi kosztami sprzątania. 

Czy mogę zainstalować swoje gry? Jakie gry są dostępne?

Wszystkie komputery mają pre-isntalowane najpopularniejsze tytuły: League of Legends, Counterstrike, Dota, Fortnite, Valorant. Każdy komputer ma nielimitowane możliwości instaalacji na naszych komputerach. Na konsoli PlayStation 5 mamy gry takie jak: The Last Of Us, Cyberpunk 2077, Fifa 23, Witcher 3, Mortal Kombat XI, God of War, Rocket League, Fall guys i wszystkie dostępne dla Playstation Plus.

Zabezpieczenie konta / Danych osobistych

Traktujemy bezpieczeństwo Waszych kont jako niezwykle wysoki priorytet, dlatego poza standardowym antywirusem, po każdym najmie przeproowadzamy pełen back-up systemowy do naszej poprzedniej bezpiecznej wersji, więc nie musicie się przejmować żadnymi wirusami i niepożądanymi programami.

Ile osób może wynająć Gaming House?

5-6 osób maksymalnie. Posiadamy 4 pojedyńcze łóżka i jedno piętrowe więc sumarycznie mamy 6 miejsc do spania.